Predaj nehnuteľností je v kurze. Buďte pri tom aj vy!

Na svete je veľa povolaní, o ktoré bude vždy záujem.

Jedným z nich je aj práca realitného makléra.

Byť realitným maklérom sa v súčasnosti skutočne oplatí, a to aj napriek tomu, že na realitnom trhu je stále nedostatok voľných nehnuteľností na predaj. Protipólom tejto skutočnosti je fakt, že na druhej strane je tu obrovské množstvo záujemcov o kúpu rôznych typov nehnuteľností – či už nových alebo starých, malých či veľkých, drahých či lacných, nachádzajúcich sa v meste či na vidieku, na každodenný život či na rekreáciu alebo na obchodné účely a podobne. Dokonca žijeme v dobe, kedy sa ceny nehnuteľností šplhajú do závratných výšok! Predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností nezastavila ani ekonomická situácia, ani kúpyschopnosť obyvateľstva, ani sťažené podmienky na získanie hypotéky a dokonca ani dlhotrvajúca koronakríza.

Pexels Apartment

Podnikanie s nehnuteľnosťami obstálo aj v tých najťažších chvíľach a preto sa z neho čoraz viac stáva biznis s veľkým potenciálom. Byty idú doslova na dračku, ľudia chcú bývať v novom a hľadajú rôzne cestičky, ako sa k nemu čo najvýhodnejšie a najjednoduchšie dostať. Predaj nehnuteľností je v kurze a práve vy by ste určite mali byť pri tom!

RE/MAX vám ponúka skvelú možnosť, ako naštartovať novú kariéru pod krídlami silného lídra. V našej realitnej rodine nebudete sami, práve naopak! Či už ako asistent predaja (realitný maklér) alebo majiteľ vlastnej realitnej kancelárie vo vašom meste (franšízista), sa budete môcť kedykoľvek oprieť o silu značky, férového a otvoreného partnera, ktorý vám poskytne maximálnu podporu, vzdelanie a know-how.

Ak ste ambiciózny, cieľavedomý a túžite po finančnej slobode, staňte sa jedným z nás! Začiatky budú náročné, ale RE/MAX vám postupne vydláždi najrýchlejšiu cestu k úspechu! Preto neváhajte a ozvite sa nám, aby sme už teraz začali spoločne budovať vašu kariéru na pevných základoch.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *